Treningi online

Twoje domowe studio Pilates

Od dziś możesz pozostać w domu i czerpać z wiedzy inspiracji i mojego 20 letniego doświadczenia. Zapraszam do korzystania z praktycznych sesji video a także do udziału w sesjach personalnych online.

Aneta Figurska

Pakiety filmów
treningowych- online

Pakiety filmów treningowych online powstały z myślą o osobach, które chcą ćwiczyć Pilates ale z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w sesjach w naszym studiu w Szczecinie. Pakiety skomponowane został tak aby kompleksowo obejmować poszczególne potrzeby. Jedyne czego potrzebujesz aby odtworzyć film to urządzenie z dostępem do internetu. Dostęp do filmów uzyskujesz jednorazowo na 3 miesiące i w tym czasie możesz ćwiczyć dowolną ilość razy, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Wykup pakiet filmów

Sesje indywidualne- online
na żywo

Poszukujesz wsparcia dla swojego ciała, chcesz nauczyć się jak używać go na co dzień w pracy, w domu, podczas ćwiczeń? Może potrzebujesz czegoś więcej? Sesje indywidulane jakie proponuję to coś więcej niż nauczanie poprawnego wykonywania ćwiczeń. To holistyczny sposób patrzenia na człowieka. Celem jest: zdrowie, sprawność i szczęście.Punktem wyjścia jest określenie potrzeb i możliwości a następnie ustalenie indywidualnego planu i sposobu jego realizacji.

Zapisz się na sesję

Open Mind Pilates Studio&School

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl


KALENDARZ SZKOLEŃ