667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

Szkolenia
online

OM Small Ball

Małe piłeczki o różnej wielkości i twardości swym przyjaznym kształtem i szerokim spektrum zastosowań od poprawy stabilizacji, siły, mobilizacji po relaks i masaż stanowią ważne wyposażenie każdego studia Pilates, klubu a także domowego zacisza.

Podczas szkolenia zostaną omówione i przedstawione ćwiczenia pilates poszerzone o inne techniki pracy z ciałem z wykorzystaniem piłki easy ball (średnica 22cm) oraz małe różnorodne piłeczki dedykowane do relaksu powięzi, zmniejszenia tonusu mięśniowego i masażu. Całą systematykę ćwiczeń z piłką easy ball można zastosować dla piłki ovo ball lub innej piłki o średnicy (22-30cm).

Zarejestruj się

Zawartość kursu:

Wykład, materiały szkoleniowe do pobrania, instruktażowe filmy video z systematyką ćwiczeń na wszystkich poziomach zaawansowania od basic przez intermediate do advanced. Masterclassy online.

Wymagania:

Podstawowa znajomość ćwiczeń z zakresu Pilates.

Cena:

260 pln

Osoba prowadząca:

Aneta Figurska

Zakończenie

Certyfikat uczestnictwa, a po zakończeniu wszystkich etapów szkolenia OM Pilates Matwork i zdanym egzaminie Dyplom OM Pilates Matwork Instruktor i wpis na listę Dyplomowanych Instruktorów na www.openmindschool.pl

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ