667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

Treningi Pilates online

Twoje domowe studio Pilates

Możesz skorzystać z zajęć pilates bez wychodzenia z domu czerpiąc z mojej wiedzy, długoletniego doświadczenia w prowadzeniu sesji pilates od terapii po trening funkcjonalny. Znajdziesz tu różne sesje pilates wzbogacone o fitness, trening powięziowy, oddechowy, taniec i terapię. Sesje online ułożone są w pakiety wg poziomu zaawansowania lub celu. Znajdziesz tu zarówno zajęcia dla początkujących jak i zaawansowanych, oraz na różne obszary ciała: biodra, ramiona, brzuch i wiele innych. Jeśli potrzebujesz podpowiedzi jaki pakiet wybrać, skontaktuj się z nami. Jeśli nigdy nie miałeś/las kontaktu z pilatesem wybierz pakiet stabilizacja. Możesz tez umówić się na pierwsza sesje online, po której dostaniesz dokładną wskazówkę który pakiet wybrać.

Aneta Figurska

Pakiety filmów
treningowych- online

Pakiety filmów treningowych online powstały z myślą o osobach, które chcą ćwiczyć Pilates ale z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w sesjach w naszym studiu w Szczecinie. Pakiety skomponowane został tak aby kompleksowo obejmować poszczególne potrzeby. Jedyne czego potrzebujesz aby odtworzyć film to urządzenie z dostępem do internetu. Dostęp do filmów uzyskujesz jednorazowo na 3 miesiące i w tym czasie możesz ćwiczyć dowolną ilość razy, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Wykup pakiet filmów

Sesje indywidualne- online
na żywo

Poszukujesz wsparcia dla swojego ciała, chcesz nauczyć się jak używać go na co dzień w pracy, w domu, podczas ćwiczeń? Może potrzebujesz czegoś więcej? Sesje indywidulane jakie proponuję to coś więcej niż nauczanie poprawnego wykonywania ćwiczeń. To holistyczny sposób patrzenia na człowieka. Celem jest: zdrowie, sprawność i szczęście.Punktem wyjścia jest określenie potrzeb i możliwości a następnie ustalenie indywidualnego planu i sposobu jego realizacji.

Zapisz się na sesję

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ