667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

Szkolenia instruktorskie

Jeśli jesteś fizjoterapeutą, instruktorem fitness lub trenerem personalnym, możesz zapisać się na nasze kursy w Open Mind Pilates School. Proponujemy całą gamę szkoleń przeprowadzanych zarówno stacjonarnie, jak i online. Kursy można wykupić jako moduły pojedyncze lub w lepszej ofercie cenowej jako pakiety. Organizowane przez nas szkolenia Pilates Matwork oraz Pilates Studio przeznaczone są nie tylko dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tą formą aktywności fizycznej, ale również dla tych, którym taka metoda pracy z ciałem nie jest obca. Szkolimy instruktorów, fizjoterapeutów oraz nauczycieli. Programy szkoleniowe wzbogacamy o różne techniki pracy z ciałem, w tym powięziowe i terapeutyczne.


 

Co to jest Pilates?

Pilates to bogactwo różnorodnych ćwiczeń na macie i na sprzęcie opracowanych przez Josefa Pilatesa, który tworzył je z myśłą o tancerzach a także kontuzjowanych na froncie żołnierzach. Stąd tez w formie klasycznej Pilates to świadoma ale wymagająca forma poprawy siły, elastyczności i ogólnej sprawności ciała. Współczesna wiedza w tym fizjoterapeutyczna i powstanie ogromnej ilości modyfikacji ćwiczeń klasycznych wpłynęły na rozwój nowoczesnego pilatesu. Dzięki temu jest dedykowany zarówno dla tancerzy i sportowców jak i dla osób starszych oraz tych po urazach i operacjach jako jedna z podstawowych form rehabilitacji czy profilaktyki.

Szkolenia Pilates – zostań profesjonalnym instruktorem

Dzięki naszym kursom możesz uzyskać kwalifikacje instruktora Pilatesu lub ukończyć kurs by jako pasjonat tej metody świadomie ja stosować dla siebie.! Zapisując się na proponowane przez nas kursy poznasz najlepsze sposoby i techniki oceny oraz doboru spośród ogromnej ilości ćwiczeń i modyfikacji tych właśnie które są najlepsze na dany moment. Odkryjemy przed Tobą wszystkie tajniki dotyczące Pilatesa jako formy aktywności fizycznej, która przydatna jest w każdym sporcie, terapii czy rekreacji. Możesz wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności na własnych zajęciach w swoim studiu. Z nami dowiesz się m.in. jak tworzyć sesje grupowe oraz indywidualne na macie, z użyciem różnorodnego drobnego sprzętu jak: piłki, taśmy, bosu, flow tonic, magic circles, roller, a także ze specjalistycznym sprzętem jak: Reformer, Cadillac, Wunda Chair, Spine Corrector, Ladder Barrel. Co więcej, na naszych kursach nauczysz się, jak pracować z osobami w różnym wieku, o różnej sprawności fizycznej oraz potrzebach.

Szkolenia Pilates ? stacjonarne lub online

Nasze studio oferuje wiele kursów, dzięki którym odkryjesz świat Pilatesu. Możesz zdecydować się na szkolenia pojedyncze lub wybrać jeden z naszych pakietów. W dodatku umożliwiamy zapisanie się na zajęcia online, dzięki czemu osoby, które nie mają możliwości przyjechania do nas osobiście, mogą szkolić się w swoim domu. To nie tylko duża wygoda, ale również elastyczność, gdyż cały materiał szkoleniowy przerobisz we własnym tempie i w dowolnym czasie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz instruktaż online, czy stacjonarny, z nami odkryjesz wszystkie tajniki świadomej pracy z ciałem.

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ