667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

Grupy Pilates Podstawy

Dla Kogo

Dla każdego, kto chce świadomie zadbać o ciało- zarówno dla osób, które odczuwają już sygnały bólowe jak i dla osób aktywnych jako doskonałe uzupełnienie codziennych aktywności.

Cel kursu

Pogłębienie świadomości ciała w celu ukształtowania zdrowej postawy na co dzień. Poznanie podstaw teoretycznych i praktycznych metody Pilates i możliwość kontynuowania zajęć w  grupach.

UWAGA: NOWE CYKLE 8 ZAJĘĆ BĘDĄ RUSZAĆ W PAŹDZIERNIKU. JEŚLI CHCESZ CHODZIĆ NA ZAJĘCIA OD CZERWCA DO WRZEŚNIA  MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO GRUP FUNDAMENTAL, Zapisz się lub zadzwoń:667 663 233, abyśmy znaleźli dla Ciebie dogodny termin 🙂

Grupa Pilates Podstawy Matwork- Zapisz się

8 spotkań | 530 zł

Grupa Pilates Podstawy na maszynach (UWAGA, ABY DOŁĄCZYĆ DO GRUPY PILATES NA MASZYNACH NALEŻY UKOŃCZYĆ NAJPIERW CYKL 8 SPOTKAŃ PILATES PODSTAWY MATWORK)Zapisz się

8 spotkań | 690 zł

Informacje organizacyjne:

Grupa Pilates Podstawy na maszynach

Pilates Podstawy Studio– cykl 8 sesji pilates na maszynach dla osób początkujących. Są to sesje Pilates z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu (Reformer, Cadillac, Spine Corrector, Ladder Barrel, Wunda Chair). Najlepszy sposób na poznanie techniki Pilates na maszynach w teorii i praktyce. Bardzo efektywny i szybki kurs świadomości ciała będący furtką do udziału w innych sesjach pilates w naszym studiu, ale także dający podstawy świadomego ruchu pod wszystkie inne aktywności takie jak taniec, bieganie, tenis itd. Cykl trwa 8 tygodni (1x w tygodniu) i obejmuje stopniowe wprowadzanie do metody Pilates od totalnych podstaw. (Czas trwania 1 sesji 55 min.)

Zapisz się

Grupa Pilates Podstawy Matwork

Pilates Podstawy Matwork– cykl 8 sesji pilates na macie dla osób początkujących. Są to sesje Pilates na macie z wykorzystaniem drobnego sprzętu jak: bosu, ovo ball, body ball, circle, roller, taśmy itd. Najlepszy sposób na poznanie techniki Pilates w teorii i praktyce. Bardzo efektywny i szybki kurs świadomości ciała będący furtką do udziału w innych sesjach pilates w naszym studiu, ale także dający podstawy świadomego ruchu pod wszystkie inne aktywności takie jak taniec, bieganie, tenis itd. Cykl trwa 8 tygodni (1x w tygodniu) i obejmuje stopniowe wprowadzanie do metody Pilates od totalnych podstaw. (Czas trwania 1 sesji 55 min.)

Zapisz się

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ