667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

FAQ

Dlaczego stary schemat szkoleń Pilates został zmieniony?

Na przestrzeni 18 lat w ciągu, których prowadzimy szkolenia Pilates dokonujemy ewaluacji zgodnie z aktualnym stanem najnowszej wiedzy, potrzeb uczestników szkoleń tak aby szkolenia były najbardziej efektywne. W związku z tym schemat szkoleń został zaktualizowany i w chwili obecnej prezentuje się tak jak tutaj (link).

Dlaczego nie wydajecie już odrębnych dyplomów Pilates Small Equipment?

W wyniku ewaluacji szkoleń, szkolenie OM Small Equipment zostało włączone do schematu szkolenia OM Pilates Matwork Instruktor, ponieważ nasze analizy efektów wykazały, że znajomość systematyki ćwiczeń z drobnym sprzętem jest obecnie warunkiem uzyskania kwalifikacji instruktorskich na najwyższym poziomie. Takie kwalfikacje gwarantuje uzyskanie dyplomu OM Pilates Matwork Instruktor.

Czy istnieje możliwość utrwalenia, przypomnienia, zdobytych na szkoleniach umiejętności i wiedzy po dłuższej przerwie?

Dla naszych absolwentów oferujemy specjalne warunki powtórzenia wcześniej odbytego szkolenia- rabat w wysokości 30%. Poza tym organizujemy warsztaty, służymy radą w celu dobrania dalszej drogi kształcenia

Co daje dyplom Open Mind School?

Uzyskując Dyplom OM Pilates Matwork Instruktor zdobędziesz wiedzę i umiejętności do prowadzenia sesji pilates matwork na różnych poziomach zaawansowania z wykorzystaniem drobnego sprzętu. Będziesz efektywnie dobierać ćwiczenia i ich modyfikacje dla swoich podopiecznych w zależności od ich potrzeb i możliwości (rodzaju postawy, ograniczeń i przeciążeń ze strony aparatu ruchu) kierując swoją uwagę na indywidualne sesje.

Uzyskując Dyplom OM Pilates Reformer Instruktor zdobędziesz wiedzę i umiejętności do prowadzenia zajęć grupowych i indywidualnych w wymierzę prewencyjnym i terapeutycznym na Reformerze .

Dyplom OM Trener Terapeuta to dokument potwierdzający zdobycie wiedzy i umiejętności  do prowadzenia sesji ćwiczeń o charakterze terapeutycznym. Osoby posiadające takie kwalifikacje należą do grupy najlepszych specjalistów wyznaczających nurt prozdrowotny współczesnej rekreacji w sferze zarówno profilaktycznej jak i leczniczej.

Dyplom OM Trener Terapeuta o specjalności Kręgosłup, Senior, Dno miednicy  daje dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia zajęć terapeutycznych z osobami starszymi oraz z kobietami mającymi problemy i dysfunkcje w obszarze miednicy małej.

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ