Szkolenia stacjonarne

OM Chi Motion

Chi Motion to wspólne istnienie muzyki, wyobraźni, świadomości i ruchu. To unikalna forma łącząca wschodnie elementy Hatha Yogi, Tai Chi i Qi Gong oraz zachodnie metody jak Pilates, Zdrowy kręgosłup i Stretching, a także taniec intuicyjny i praca z meridianami. To cudowny relaks dla duszy, ciała i umysłu poprzez aktywne odprężenie.

Z Chi Motion można wyselekcjonować w zależności od celu i potrzeb inne specjalistyczne formy w tym: Chi Flow Motion, Power Chi, Chi Yoga.

Chi Flow Motion jest pełne relaksu, medytacji w ruchu i pracy z oddechem, podczas której czujemy jak energia krąży w naszym ciele. Ogromną rolę odgrywają tu elementy Tai Chi i Qi Gong, a także trening autogenny Schultza, relaksacja Jacobsona i podróże w ciele.

Bardzo energetyczną i intensywną częścią jest Power Chi, w której połączenie ruchu i oddechu poprawia przepływ energii w meridianach, co powoduje usuwanie blokad energetycznych będących często przyczyną dolegliwości bólowych i wielu chorób.

Chi Yoga czerpie inspiracje z Hatha Yogi, gdzie płynne przejścia z asan aktywizują całe ciało i odprężają umysł, a dodatkowe elementy Pilatesa, stretchingu i ćwiczeń kręgosłupa łączą to w ciekawą całość.

Terminy szkoleń:

Termin: 29.10.2021 (OM Chi Motion Intro)
Miasto: Szczecin (Open Mind Pilates Studio&School)

Zarejestruj się

Termin: 29-31.10.2021 + e-learning i egzamin w terminach do ustalenia (OM Chi Motion pełna wersja)
Miasto: Szczecin (Open Mind Pilates Studio&School)

Zarejestruj się

Tematyka i cele

Chi Motion to połączenie: Power Chi, Chi Joga i Chi Flow Motion. To współistnienie muzyki, wyobraźni i świadomego ruchu. Unikalna forma łącząca wschodnie elementy takie jak Hatha Yoga, Tai Chi, Qi Gong oraz zachodnie metody jak: trening powięziowy, pilates, szkoła kręgosłupa, stretching a także taniec intuicyjny, praca z meridianami i relaks.

Po ukończeniu całego szkolenia Chi Motion będziesz przygotowana/y do prowadzenia sesji nie tylko kompleksowego  TriloChi ale również innych jakie wchodzą w jego skład : Power Chi, Chi Flow Motion, Chi Joga. Poznasz takie techniki pracy z ciałem , które wykorzystać możesz do zajęć terapeutycznych, zajęć dla kobiet w ciąży, dla osób starszych a także na sesjach dla wielu innych grup, których celem jest  harmonizować ciało, umysł i dusze.

Czas trwania:

Tylko Intro: 1 dzień

Pełna wersja (3 części): Część 1 – stacjonarna 3 dni, Część 2 – online i Część 3- stacjonarna 1 dzień praktyka z egzaminem.

Cena:

Zaliczka rezerwacyjna 200 pln (wliczona w koszt szkolenia)

Intro: 520 pln

Pełna wersja: 2100 pln

Osoba prowadząca:

Aneta Figurska

Zakończenie:

Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu Chi Motion  a po zdaniu egzaminu (teoretyczny i praktyczny) Dyplom Chi Motion Instruktor, obszerne materiały szkoleniowe.

Wymagania:

Wskazane zainteresowanie mentalnymi metodami pracy z ciałem: pilates, joga, stretching, relaks, terapia ruchem oraz pracą z muzyką w ruchu.

Open Mind Pilates Studio&School

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ