O nas

Czym zajmujemy się w Open Mind?

Open Mind to firma od niemal 20 lat zajmująca się propagowaniem nurtu prozdrowotnego i pogłębianiem świadomości ciała poprzez ruch.

Open Mind School

Od 2000 roku OMS zajmuje się kształceniem instruktorów świadomej pracy z ciałem. Uczymy od podstaw i dajemy możliwość podwyższania zdobytych już kwalifikacji instruktorom, trenerom, fizjoterapeutom i nauczycielom wychowania fizycznego. Dyplom Instruktora w Open Mind to gwarancja wysokiej klasy instruktorskiej i rzetelnego przygotowania do pracy zarówno w kraju, jak i za granicą. Szkolimy w Szczecinie, Warszawie i Gdańsku.

Zapisz się na szkolenie

Open Mind Pilates Studio

Nowoczesne centrum pilatesa oraz różnorodnych form pracy z ciałem w Szczecinie, w którym najlepsi specjaliści dbają o utrzymanie sprawności i zdrowia osób w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej w tym: sportowców, kobiet w ciąży, osób starszych i młodzieży a także pomagają w odzyskaniu pełnej sprawności osobom po kontuzjach i urazach. Studio gwarantuje świadomą i efektywną pracę z ciałem podczas sesji grupowych i indywidualnych.

Zapisz się na sesję

Aneta Figurska

Właścicielem i głównym mentorem Open Mind School oraz Studia Open Mind jest Aneta Figurska – autorka programów szkoleniowych dających uprawnienia instruktorskie. Specjalizuje się w mentalnych i terapeutycznych formach pracy z ciałem. Jest też pasjonatką tańca i jego różnych stylów głównie: jazz, modern, salsa, mental dance.Dyplomowany fizjoterapeuta (Numer PWZFz: 56020), mgr wychowania fizycznego specjalność nauczycielska o specjalizacji korekcji wad postawy z elementami rehabilitacji, specjalista w dziedzinie terapii strukturalnej, instruktor kulturystyki.

Master Trenerki Open Mind School

Lista dyplomowanych instruktorów
Open Mind School

Zobacz listę

Master Trenerki Open Mind Studio

Open Mind Pilates Studio&School

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl


KALENDARZ SZKOLEŃ