667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

O nas

Czym zajmujemy się w Open Mind?

Open Mind to firma od niemal 20 lat zajmująca się propagowaniem nurtu prozdrowotnego i pogłębianiem świadomości ciała poprzez ruch.

Open Mind School

Od 2000 roku OMS zajmuje się kształceniem instruktorów świadomej pracy z ciałem. Uczymy od podstaw i dajemy możliwość podwyższania zdobytych już kwalifikacji instruktorom, trenerom, fizjoterapeutom i nauczycielom wychowania fizycznego. Dyplom Instruktora w Open Mind to gwarancja wysokiej klasy instruktorskiej i rzetelnego przygotowania do pracy zarówno w kraju, jak i za granicą. Szkolimy w Szczecinie, Warszawie i Gdańsku.

Zapisz się na szkolenie

Open Mind Pilates Studio

Nowoczesne centrum pilatesa oraz różnorodnych form pracy z ciałem w Szczecinie, w którym najlepsi specjaliści dbają o utrzymanie sprawności i zdrowia osób w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej w tym: sportowców, kobiet w ciąży, osób starszych i młodzieży a także pomagają w odzyskaniu pełnej sprawności osobom po kontuzjach i urazach. Studio gwarantuje świadomą i efektywną pracę z ciałem podczas sesji grupowych i indywidualnych.

Zapisz się na sesję

Aneta Figurska

Nazywam się Aneta Figurska i jestem właścicielką zarówno Open Mind School, jak i Open Mind Pilates Studio. Mój program szkoleniowy umożliwia zostanie instruktorem wszystkim osobom, które chcą dołączyć do świata Pilatesu. Sama od lat interesuję się tą formą aktywności fizycznej, dostrzegając jej niesamowity wpływ nie tylko na ciało, ale również na umysł. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i pasją, chcąc pokazać innym, że praca świadoma z ciałem przynosi pozytywne zmiany w wielu obszarach życia.

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką i nauczycielką wychowania fizycznego ze specjalizacją korekcji wad postawy z elementami rehabilitacji. Brałam udział w licznych specjalistycznych warsztatach i kursach certyfikowanych przez PMA i DPV. Jestem specjalistką w dziedzinie terapii strukturalnej oraz instruktorką fitness i kulturystyki. Poza tym pasjonuję się tańcem, we wszystkich stylach. Pracuje ze sportowcami, tancerzami i osobami po urazach, kobietami w ciąży i młodzieżą, Uwielbiam zarażać ich swoją energią oraz pasją do aktywnego spędzania czasu, dzięki któremu lepiej poznają siebie.

Master Trenerki Open Mind School

Lista dyplomowanych instruktorów
Open Mind School

Zobacz listę

Master Trenerzy Open Mind Studio

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ