667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

Darmowa sesja Pilates dla Amazonek

Kobiety, które zmagają się z leczeniem raka piersi, mogą skorzystać ze specjalnych ćwiczeń zarówno przed, jak i po zabiegu mastektomii. Oferuję możliwość zapisania się na darmową sesję Pilates dla Amazonek, którą przeprowadzam online, dzięki czemu nie musisz wychodzić z domu i tracić czasu na dojazd do studia. Proponowane przeze mnie ćwiczenia są kontynuacją rehabilitacji jako kolejnego etapu rekonwalescencji.

Czym charakteryzuje się Pilates dla Amazonek?

Tego typu metoda rehabilitacji dla kobiet w trakcie leczenia nowotworu piersi polega na wykonywaniu delikatnych ćwiczeń z zakresu Pilatesu wzbogaconych o inne techniki terapeutyczne. Dla pań, które są już po zabiegu mastektomii, proponuje się podobny dobór treningów z niewielkimi modyfikacjami. Najważniejsze, aby podczas sesji zachować precyzję oraz kontrolę ruchu. Celem sesji jest odzyskanie poprawnych zakresów ruchu, siły mięśniowej oraz kontroli nerwowo-mięśniowej. Dodatkowo skupienie na oddechu, relaksie i odprężeniu wpływają na poczucie wewnętrznego spokoju i radości.

Darmowa sesja Pilates dla Amazonek

Istnieje wiele metod rehabilitacyjnych dla kobiet i po zabiegu mastektomii. Prowadzona przez mnie darmowa sesja Pilates dla Amazonek to jeden z ze sposobów, który może okazać się pomocny w trakcie leczenia onkologicznego piersi. Podczas zajęć proponuję serię ćwiczeń z wykorzystaniem specjalnej taśmy dla wzmocnienia mięśni. Jednak w przypadku, gdy ten sprzęt okaże się zbyt mocny, możesz z niego zrezygnować i ćwiczyć bez obciążenia. Aby trening nie sprawiał Ci trudności, bardzo ważne jest poznanie indywidualnych możliwości oraz dopasowanie ćwiczeń do swojej kondycji.

Proponowana przeze mnie darmowa sesja Pilates dla Amazonek składa się z serii ćwiczeń, które wspomagają uruchomienie obręczy barkowej oraz szyi. Co więcej, mogą one pomóc we wzmocnieniu mięśni górnej części ciała, a także w poprawie postawy często zaburzonej po operacji piersi.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszam do kontaktu.

Aneta Figurska

Uzyskaj darmowy dostęp

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ