Studio Pilates

Centrum świadomej pracy z ciałem
Szczecin, Szeroka 31

Open Mind Pilates Studio oaza spokoju z niepowtarzalnym klimatem. Forma zajęć, dobór ćwiczeń i częstotliwość sesji dostosowana jest do personalnych potrzeb i możliwości. Sesje indywidualne, duo oraz w małych grupach dobranych pod względem wieku, sprawności i potrzeb. Maximum efektywności w krótkim czasie. Konsultacje w zakresie terapii manualnej, dietetyki oraz naturoterapii.

Oferta

Sesje indywidualne to najlepsza i najbardziej efektywna forma ćwiczeń. Cała uwaga instruktora skierowana jest tylko na jedna osobę. Program jest tworzony, realizowany i modyfikowany indywidualnie. Terminy sesji dopasowane są do możliwości Klienta. Sesja indywidualna przynosi szybsze i lepsze efekty. Klientom, którzy ze względów czasowych nie mogą sobie pozwolić na regularne sesje w grupie a chcieliby skorzystać z sesji indywidualnych ograniczając przy tym wydatki proponujemy sesję Duo -dla dwóch lub Trio- dla trzech osób).

Sesje grupowe w Studio Open Mind to sesje w małych zindywidualizowanych grupach dobranych pod względem poziomu zaawansowania, wieku i ograniczeń fizycznych co gwarantuje efektywność ćwiczeń a co za tym idzie wymierne korzyści zdrowotne.

Poznaj nas lepiej

Jak zacząć ćwiczyć?

Dowiedz się więcej

Zapisz się na sesję

Zapisz się

Ile kosztują sesje?

Cennik

Poznaj regulamin studia

Regulamin

Grafik sesji grupowych

Grafik

Oferta dla Twojej firmy

Oferta dla firm

Master Trenerzy Open Mind School

Open Mind Pilates Studio&School

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl


KALENDARZ SZKOLEŃ