667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

Studio Pilates

Centrum świadomej pracy z ciałem
Szczecin, Szeroka 31

Open Mind Pilates Studio to miejsce, w którym odkryjesz świadomość swojego ciała poprzez różne formy aktywności fizycznej. Oferujemy możliwość zapisania się zarówno na sesje indywidualne, jak i grupowe. Nasi profesjonalni instruktorzy dostosują dobór ćwiczeń oraz częstotliwość zajęć do Twoich potrzeb oraz możliwości. Do swojego studia Pilates zapraszamy wszystkich, którzy chcą zacząć aktywnie spędzać czas, także kobiety w ciąży, młodzież oraz osoby starsze. Niezależnie od tego, ile masz lat, z nami zadbasz o utrzymanie i poprawę swojej sprawności.

Tworzymy taki program zajęć, który zagwarantuje efektywną oraz świadomą pracę z ciałem. Zapewniamy, że ćwiczenia zawsze dobieramy wg stopnia zaawansowania, wieku, a także różnych ograniczeń fizycznych danej osoby lub grupy. Proponowane przez nas sesje indywidualne, duo oraz grupowe prowadzone są przez najlepszych instruktorów w naszym studiu w Szczecinie na ul. Szerokiej 31. Możesz tu również skorzystać z konsultacji w zakresie terapii manualnej, dietetyki czy naturoterapii.

Oferta

Sesje indywidualne to najlepsza i najbardziej efektywna forma ćwiczeń. Cała uwaga instruktora skierowana jest tylko na jedna osobę. Program jest tworzony, realizowany i modyfikowany indywidualnie. Terminy sesji dopasowane są do możliwości Klienta. Sesja indywidualna przynosi szybsze i lepsze efekty. Klientom, którzy ze względów czasowych nie mogą sobie pozwolić na regularne sesje w grupie a chcieliby skorzystać z sesji indywidualnych ograniczając przy tym wydatki proponujemy sesję Duo -dla dwóch lub Trio- dla trzech osób).

Sesje grupowe w Studio Open Mind to sesje w małych zindywidualizowanych grupach dobranych pod względem poziomu zaawansowania, wieku i ograniczeń fizycznych co gwarantuje efektywność ćwiczeń a co za tym idzie wymierne korzyści zdrowotne.

Poznaj nas lepiej

Jak zacząć ćwiczyć?

Dowiedz się więcej

Zapisz się na sesję

Zapisz się

Ile kosztują sesje?

Cennik

Poznaj regulamin studia

Regulamin

Grafik sesji grupowych

Grafik

Oferta dla Twojej firmy

Oferta dla firm

Master Trenerzy Open Mind School

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ