667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

Szkolenia
online

OM Pilates Band

Wykorzystaj taśmę podczas zajęć pilates, a odkryjesz nowe nieznane dotąd zbawienne dla wzmocnienia siły oraz poprawy mobilizacji ćwiczenia. Taśma dzięki oporowi jaki stwarza góruje wśród drobnych sprzętów pilates nad innymi w kwestii wzmocnienia siły obręczy barkowej, biodrowej oraz kończyn górnych i dolnych. Inspiracją do wielu ćwiczeń z taśmą są dla mnie maszyny pilates reformer, cadillac stąd systematyka ćwiczeń z taśma jest bardzo bogata. Wiele spośród tych właśnie ćwiczeń niespotykanych na klasycznych zajęciach pilates matwork jest zawarta w programie szkolenia. Podczas wielu ćwiczeń tak trudnych i wymagających jak teaser, roll over czy open leg rocker poczujesz zbawienny wspomagający charakter taśm dzięki czemu wykonasz te i wiele innych ćwiczeń z genialną precyzją.

Zarejestruj się

Zawartość kursu:

Wykład, materiały szkoleniowe do pobrania, instruktażowe filmy video z systematyką ćwiczeń na wszystkich poziomach zaawansowania od basic przez intermediate do advanced. Masterclassy online.

Wymagania:

Podstawowa znajomość ćwiczeń z zakresu Pilates.

Cena:

260 pln

Zakończenie:

Certyfikat uczestnictwa, a po zakończeniu wszystkich etapów szkolenia OM Pilates Matwork i zdanym egzaminie Dyplom OM Pilates Matwork Instruktor i wpis na listę Dyplomowanych Instruktorów na www.openmindschool.pl

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ