667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

Sesje indywidualne
online na żywo

Sesje treningu personalnego
bez wychodzenia z domu

Chcesz zacząć aktywniej spędzać czas, ale nie wiesz, na jakie ćwiczenia się zdecydować? A może nie masz czasu na dojazdy na treningi? Nic nie szkodzi, bo wcale nie musisz wychodzić z domu, żeby być bardziej świadomym swojego ciała. Możesz umówić się ze mną na pierwszą sesję personalną online, na której zaproponuję Tobie najlepsze na ten moment ćwiczenia dla Ciebie zgodnie z Twoimi celami i potrzebami Dzięki mojemu 20-letniemu doświadczeniu zajmując się świadomą pracą z ciałem stosuję wiele technik, w tym Pilates w nowoczesnej i terapeutycznej odsłonie. Sesje indywidualne, jakie proponuję, to coś więcej niż nauczanie poprawnego wykonywania ćwiczeń. To przede wszystkim holistyczny sposób patrzenia na człowieka.

Indywidualne sesje Pilates online

Punktem wyjścia sesji treningu personalnego jest określenie Twoich potrzeb oraz możliwości, a następnie ustalenie indywidualnego planu i sposobu jego realizacji. Dzięki temu, że oferuję możliwość zapisania się na Pilates w formie online, nie musisz już szukać ćwiczeń na własną rękę. Przygotuję odpowiedni program oraz ćwiczenia indywidualnie dla danej osoby, dzięki którym zaczniesz czerpać radość z treningu.

Pilates – sposób na relaks!

Na czym polega sesja Pilates online? Trening ten łączy w sobie ćwiczenia rozciągające, uelastyczniające, siłowe oraz wzmacniające sylwetkę. Charakteryzują się niską dynamiką i niezwykłą precyzją. Dzięki regularnym ćwiczeniom staniesz się bardziej świadomy swojego ciała i zaczniesz czerpać radość z aktywności fizycznej. W dodatku proponowany przeze mnie trening jest doskonałą formą odpoczynku. Pilates umożliwi Ci się zrelaksować oraz wprowadzić swoje ciało w stan harmonii.

Termin

ustalamy indywidualnie

W jaki sposób się łączymy?

Łączymy się poprzez aplikację Microsoft Teams. Aby skorzystać z treningu musisz mieć dostęp do internetu i najlepiej laptopa aby ustawić go na podłodze, gdzie będziesz ćwiczyć. Po zapisaniu się na sesję przeprowadzimy się dokładnie przez proces uruchomienia spotkania.

 

Cena:

Zacznij ćwiczyć już teraz i odkryj moc swojego ciała! Zapisując się na moje ćwiczenia, staniesz się bardziej świadomy swojego ciała, nauczysz się z nim postępować, o nie dbać aby uzyskać najlepsza możliwą postawę. Sesje Pilates online prowadzone są w pełni zdalnie, więc jedyne czego potrzebujesz, to dostępu do internetu, laptopa i chwili tylko dla siebie. Dzięki temu, że nie musisz wychodzić z domu, oszczędzasz nie tylko swój czas, ale również ograniczasz koszty dojazdu do studia. Treningi personalne są dopasowane do Twoich potrzeb oraz możliwości, na których nauczysz się świadomej pracy z ciałem.

Cena oferowanych przeze mnie zajęć Pilates online różni się w zależności od wybranego pakietu. Na początek proponuję sesję wprowadzającą, podczas której będziemy mieli okazję się poznać i dopasować dla Ciebie indywidualny program ćwiczeń. Jeśli trening Ci się spodoba i poczujesz, że ta forma aktywności fizycznej jest właśnie dla Ciebie, możesz śmiało zapisać się na któryś z pakietów dostępnych w mojej ofercie. Ceny sesji podane są poniżej. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

pierwsza sesja online – 210 zł

4 sesje online – 920 zł

8 sesji online – 1760 zł

Prowadząca: Aneta Figurska

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

biuro@openmindschool.pl

+48 667 663 233

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ