Grafik sesji grupowych

Grafik sesji grupowych w studiu Open Mind, przy ulicy Szerokiej 31 w Szczecinie.

Pobierz grafik na październik w PDF

Zapisz się na zajęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grafik od października 2023 Pilates Matwork– sesja Pilates z wykorzystaniem drobnego sprzętu jak: bosu, ovo ball, body ball, circle, roller, taśmy, chi bolsters, flow tonic. Prawdziwa szkoła kręgosłupa, zdrowych barków, bioder i najlepszy sposób na zwiększenie świadomości ciała. Liczne modyfikacje ćwiczeń Pilates w tym wyzwania dla siły, mobilizacji, równowagi, stabilizacji kręgosłupa. Nauka kształtowania prawidłowych wzorców ruchowych  przy świadomym angażowaniu mięśni środka i właściwym oddechu.
Uwaga: Rezerwacja miejsca do danej grupy odbywa się po wstępnej indywidualnej sesji wprowadzającej lub po odbyciu 8 spotkań Pilates Podstawy.

Pilates Studio sesja Pilates z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu (cadillac, reformer, ladder barrel, wunda chair, spine corrector), pozwalającego na kształtowanie ciała w wielu płaszczyznach z różnym obciążeniem, w bardzo wielu modyfikacjach i na różnych poziomach zaawansowania.
Uwaga: Rezerwacja miejsca do danej grupy odbywa się po wstępnej indywidualnej sesji wprowadzającej lub po odbyciu 8 spotkań Pilates Podstawy.

Pilates Podstawy– kurs pilates dla osób początkujących. Najlepszy sposób na poznanie techniki w teorii

Pilates Podstawy Matwork– kurs pilates na macie dla osób początkujących. Najlepszy sposób na poznanie techniki w teorii i praktyce. Bardzo efektywny i szybki kurs świadomości ciała będący furtką do udziału  w innych sesjach pilates w studio i w kursach na wyższym poziomie zaawansowania. Kurs trwa 8 tygodni  (1x w tygodniu).

Pilates Podstawy Studio– kurs pilates na maszynach dla osób początkujących. Najlepszy sposób na poznanie techniki w teorii i praktyce. Bardzo efektywny i szybki kurs świadomości ciała będący furtką do udziału  w innych sesjach pilates w studio i w kursach na wyższym poziomie zaawansowania. Kurs trwa 8 tygodni  (1x w tygodniu).

Rozluźnienie mięśniowo-powięziowe– zajęcia mające na celu przywrócenie równowagi mięśniowo-powięziowej w ciele. Na każdych zajęciach skupiamy się na innym obszarze, przechodząc stopniowo przez całe ciało- od stóp aż po czubek głowy. Korzystając z najnowszej wiedzy i technik takich jak Zoga Movement czy rolowanie działamy na wszystkie anatomiczne taśmy powięziowe. To wszystko pozwoli Ci uzyskać utracone zakresy ruchów w stawach a także rozluźnienie i uelastycznienie systemu mięśniowo-powięziowego.

Open Mind Pilates Studio&School

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl


KALENDARZ SZKOLEŃ