Grafik sesji grupowych

Grafik sesji grupowych w studiu Open Mind, przy ulicy Szerokiej 31 w Szczecinie.

Pobierz grafik w PDF

Zapisz się na zajęcia

Opisy zajęć:

Pilates Matwork– sesja Pilates z wykorzystaniem drobnego sprzętu jak: bosu, ovo ball, body ball, circle, roller, taśmy, chi bolsters, flow tonic. Prawdziwa szkoła kręgosłupa, zdrowych barków, bioder i najlepszy sposób na zwiększenie świadomości ciała. Liczne modyfikacje ćwiczeń Pilates w tym wyzwania dla siły, mobilizacji, równowagi, stabilizacji kręgosłupa. Nauka kształtowania prawidłowych wzorców ruchowych  przy świadomym angażowaniu mięśni środka i właściwym oddechu.
Uwaga: Rezerwacja miejsca do danej grupy odbywa się po wstępnej indywidualnej sesji wprowadzającej.

Pilates Studio sesja Pilates z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu (cadillac, reformer, ladder barrel, wunda chair, spine corrector), pozwalającego na kształtowanie ciała w wielu płaszczyznach z różnym obciążeniem, w bardzo wielu modyfikacjach i na różnych poziomach zaawansowania.
Uwaga: Rezerwacja miejsca do danej grupy odbywa się po wstępnej indywidualnej sesji wprowadzającej.

Pilates Podstawy– kurs pilates dla osób początkujących. Najlepszy sposób na poznanie techniki w teorii

Pilates Podstawy Matwork– kurs pilates na macie dla osób początkujących. Najlepszy sposób na poznanie techniki w teorii i praktyce. Bardzo efektywny i szybki kurs świadomości ciała będący furtką do udziału  w innych sesjach pilates w studio i w kursach na wyższym poziomie zaawansowania. Kurs trwa 8 tygodni  (1x w tygodniu).

Pilates Podstawy Studio– kurs pilates na maszynach dla osób początkujących. Najlepszy sposób na poznanie techniki w teorii i praktyce. Bardzo efektywny i szybki kurs świadomości ciała będący furtką do udziału  w innych sesjach pilates w studio i w kursach na wyższym poziomie zaawansowania. Kurs trwa 8 tygodni  (1x w tygodniu).

Pilates Flow– dynamiczna sesja powięziowa inspirowana muzyką z elementami różnych form ruchu w tym salsa, modern, balet, jazz ¾ dance, Trilo Chi.

Zoga Movement– 8 tygodniowy kurs treningu i stretchu powięziowego mającego na celu przywrócenie równowagi strukturalnej w ciele. Opiera się on na mapach Taśm Anatomicznych do kierowania procesem biomechanicznych interwencji wokół systemu powięziowego. Asany Jogi są testami funkcjonalnymi i pozycjami wywołującymi różne wektory pociągania pomiędzy różnymi warstwami powięziowymi.

Open Mind Pilates Studio&School

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl


KALENDARZ SZKOLEŃ