667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

OM Dno Miednicy – online

OM Dno Miednicy

Wiedza na temat dna miednicy jej anatomii, funkcji i sposobów odciążania i aktywowania tego obszaru ciała jest niezbędna dla każdego. Dotyczy kobiet w każdym wieku, tych przed, w trakcie czy też po ciąży, sportowców zarówno kobiet jak i mężczyzn oraz osób uprawiających różne formy rekreacji: bieganie, nordic walking, tenis, zespołowe gry sportowe i inne.

Zarejestruj się

Urazy, przeciążenia i w efekcie dysfunkcje dna miednicy odbijają się na zdrowiu zarówno fizycznym jak  emocjonalnym. To obszar ciała, który powinien być u każdego integrowany podczas wszelkich aktywności ruchowych z całym systemem mięśniowo-powięziowo-nerwowym.

Dla kogo:

Trenerów, instruktorów, terapeutów różnych form pracy z ciałem oraz wszystkich pasjonatów rekreacji i sporu, którzy w sposób w pełni świadomy, bezpieczny i efektywny chcą podejmować wszelkie aktywności fizyczne. Przeznaczony jest też dla osób, które już borykają się z różnymi problemami w obrębie dna miednicy a poszukują wiedzy oraz sesji praktycznych odciążających czy też aktywujących ten obszar.

Zakres tematyczny:

Wykłady, sesje praktyczne, test.

Anatomia dna miednicy, funkcje mięśni dna miednicy, mięśnie osłabione i nadmiernie napięte, zdrowe nawyki, zasady treningu. Wysiłkowe nietrzymanie moczu, epidemiologia, diagnostyka, postępowanie terapeutyczne.

Sposoby odciążania dna miednicy po porodzie, przy obniżeniu narządu rodnego oraz przy nietrzymaniu moczu – praktyka. Trening dna miednicy-praktyka.

Wymagania:

Zainteresowanie świadomą pracą z ciałem.

Cena:

350 pln

Dostęp:

3 miesiące

Osoba prowadząca:

Renata Rakoczy

Zakończenie:

Certyfikat uczestnictwa.

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ