Szkolenia
stacjonarne

OM Pilates Studio – Praktyka

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które przygotowują się do egzaminu i tych, które już prowadzą zajęcia Pilates z wykorzystaniem sprzętów: Reformer, Cadillac, Wunda Chair,Spine Corrector i Ladder Barrel.

Podstawowym celem praktyki jest podsumowanie umiejętności prowadzenia zajec z wykorzytsaniem danego sprzętu, uzyskanie indywidualnych wskazówek do pracy oraz konfrontacja wiedzy i umiejetnosci z innymi uczestnikami. W kolejnym dniu po OM Pilates Studio Praktyka zaplanowany jest egzamin, którego zaliczenie pozwala na uzyskanie Dyplomu OM Pilates Matwork Instruktor.

Terminy szkoleń:

Termin: 21.01.2023
Miejsce: Szczecin (Open Mind Pilates Studio&School)
Uwagi: (Praktyka ze sprzętów Cadillac, Wunda Chair i Spine Corrector)

Zarejestruj się

Zakres tematyczny:

  • Podniesienie praktycznych umiejętności oraz ugruntowanie i pogłębienie wiedzy w zakresie  planowania i realizacji sesji Pilates Studio.
  • Weryfikacja i wskazówki indywidualne dotyczące planowania, techniki, metodyki nauczania, cueingu, oraz umiejętności prowadzenia sesji pilates na sprzętach.
  • Masterclassy, praktyka własna w prowadzeniu różnych lekcji pilates studio w grupie , warsztaty tematyczne dotyczące prowadzenia sesji indywidualnych.

Czas trwania:

1 dzień

Cena:

Zaliczka rezerwacyjna 200 pln (wliczona w koszt szkolenia)

760 pln

Osoba prowadząca:

Aneta Figurska

Zakończenie:

Certyfikat uczestnictwa, a po zdanym egzaminie Dyplom OM Pilates Studio Instruktor i wpis na listę Dyplomowanych Instruktorów.

Uwaga przy rejestracji wpisz na jakim sprzęcie chcesz praktykować:

Reformer czy Spine Corrector czy na obu. W kolejnym terminie Cadillac czy Wunda Chair czy na obu. Warsztat zostanie przygotowany pod Twoje potrzeby.

Open Mind Pilates Studio&School

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl


KALENDARZ SZKOLEŃ