667 663 233 biuro@openmindschool.pl Zaloguj się

Warsztat metodą Feldenkraisa

Serdecznie zapraszamy na warsztat Metodą Feldenkraisa

BIODRA – MIEDNICA – KLATKA PIERSIOWA I KRĘGOSŁUP

Dwudniowy warsztat poświęcony ruchomości bioder miednicy i ich relacji z kręgosłupem i klatką piersiową. Świadomość ich relacji i kontrola ruchu w tych obszarach przenosi się na codzienne funkcjonowanie, zapobieganie przeciążeniom, kontuzjom i poprawę jakości życia.
Osobom pracującym poprzez ruch z innymi (fizjoterapeuci, nauczyciele ruchu, instruktorzy fitnessu) da większe zrozumienie i doświadczenie tych połączeń oraz natychmiastowe umiejętności do wykorzystania w swojej pracy zawodowej.

Korzyści ze stosowania metody Feldenkraisa

 • poprawisz postawę, ruchomość i koordynację
 • polepszysz fizyczne i emocjonalne samopoczucie
 • zwiększysz repertuar ruchowy i rozwiniesz swój potencjał ruchowy
 • nauczysz się poruszać z większą łatwością i elegancją
 • rozwiniesz świadomość siebie, uwagę i łatwość jasnego myślenia
 • odkryjesz relacje miedzy ciałem, umysłem i emocjami
 • zmniejszysz chroniczny ból i zmęczenie
 • zdobędziesz umiejętność przezwyciężania i unikania kontuzji
 • nauczysz się jak uczyć się efektywnie i z przyjemnością
 • odzyskasz dziecięcą łatwość poruszania się i spontaniczną otwartość na świat
 • poznasz i przełamiesz nawyki ruchowe, które często prowadzą do bólów mięśni i stawów
 • odkryjesz harmonię ruchu

Termin warsztatu

Termin: 11-12.09.2021
Miasto: Szczecin (Open Mind)

Zarejestruj się

 

Plan Warsztatów

Sobota- 10.00 – ok. 17.00

 

Niedziela- 9.00 – ok. 14.30

Prowadzący

Jacek Paszkowski jest absolwentem warszawskiej AWF, wydziału rehabilitacji ruchowej. W trakcie i po zakończeniu studiów pracował jako instruktor narciarstwa, żeglarstwa oraz kajakarstwa górskiego. Po ukończeniu studiów wyjechał do USA gdzie pracował przez 8 lat jako rehabilitant w różnych ośrodkach, takich jak przychodnie medycyny sportowej, kliniki bólu, czy pooperacyjne oddziały ortopedyczne i neurologiczne. W Stanach poszerzał swoje zainteresowania zawodowe studiując wiele manualnych, tradycyjnych i tzw. alternatywnych metod terapii i pracy z ciałem. Jednak główny nurt zainteresowań zawodowych związany jest z metodami ruchowymi, głównie z Metodą Feldenkraisa. W 2000 roku ukończył 4-letni trening tej metody w Chicago i jest certyfikowanym nauczycielem Metody Feldenkraisa. Po powrocie założył i prowadzi Akademię Świadomego Ruchu, której misją jest propagowanie rozwoju osobistego, poznanie siebie i poprawa funkcjonowania poprzez ruch. Prowadzi regularne zajęcia z Metody Feldenkraisa w Warszawie, warsztaty i obozy wyjazdowe na terenie całej Polski. Metody Feldenkraisa uczył się od Anat Baniel, Mii Segal, Carla Ginsburga, Eilat Almagor, Anat Krevin, Stevena Rosenholtza, Francois Combeau, Larrego Goldfarba, Franka Wildmana i Yochanana Ryweranta.

Dla kogo?

Warsztaty są dla wszystkich chętnych, początkujących i tych którzy już Metodę znają. Dla tych którzy robią to dla lepszego poznania siebie , własnego rozwoju czy poprawy swojej sprawności i ruchomości i zdrowia. Także dla tych którzy poza pracą własną, pragną wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy z innymi, dla fizjoterapeutów, nauczycieli różnych form ruchu, tancerzy. Warsztaty Metodą Feldenkraisa są dla osób ciekawych siebie, chcących wykroczyć poza to co dotychczas znane. Warsztaty są dla każdego, niezależnie od stanu sprawności fizycznej. Jeśli masz jakieś ograniczenia i nie masz pewności czy takie warsztaty są dla Ciebie, zadzwoń. porozmawiamy i wspólnie zastanowimy się nad najbardziej odpowiednią formą ćwiczenia Metodą Feldenkraisa.

Cena

Sobota, Niedziela – 380 zł (na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817)

Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 150 zł na konto 87 1140 2004 0000 3102 3404 7817. Zaliczka jest zwrotna w całości przy rezygnacji do 10 kwietnia. Przy rezygnacji między 10 i 17 kwietnia zwrotna w 50 %. Po tym terminie zaliczka nie jest zwrotna i nie jest przenoszona na inny warsztat.

SZKOLENIA
Open Mind School Figurska Spółka Jawna

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

STUDIO PILATES SZCZECIN
Open Mind Pilates Studio&School Aneta Figurska

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ