Szkolenia
dyplomowane

REJESTRACJA NA CAŁY CYKL OM PILATES MATWORK INSTRUCTOR

OM Pilates Matwork Instructor – rejestracja na całe szkolenie – 15% zniżki

OM Pilates Matwork Instructor to kompleksowe  szkolenie dające kwalifikacje w dziedzinie Pilates Matwork i Dyplom OM Pilates Matwork Instructor  – rozpoznawalny od  lat w Polsce i za granicami kraju.

Pilates jest techniką, która gwarantuje świadomy, bezpieczny, holistyczny i efektywny  rozwój ciała ludzkiego, jego sprawności oraz  odkrywa tajniki pracy na wszystkich poziomach zaawansowania. Open Mind  gwarantuje Tobie  umiejętność tworzenia sesji indywidulanych, grupowych, z różnorodnym sprzętem, dla osób w różnym wieku, o różnej sprawności i potrzebach „od rehabilitacji po akrobacje”. Z wiedzą i umiejętnościami po szkoleniu Open Mind możesz prowadzić sesje terapeutyczne, prozdrowotne, dla sportowców, kobiet w ciąży, osób starszych.  Pilates to też cudowny fundament dla osób, które chcą kontynuować edukację w OM Therapy School.

Podczas tego szkolenia utrwalisz wiadomości oraz poczujesz w praktyce wiedzę zdobytą podczas e-learningu. Poznasz praktycznie wszystkie 34 ćwiczeń Josefa Pilatesa oraz metodykę ich nauczania w kontekście najnowocześniejszej wiedzy fizjoterapeutycznej wraz z dogłębną analizą anatomiczną i biomechaniczną oraz w ujęciu powięziowym. Poznasz różne aranżacje lekcji, zasady ich komponowania, wskazówki do realizacji, poprowadzisz fragmenty lekcji.

Terminy szkoleń

Termin: 30.10.2021-27.02.2022
Miasto: Warszawa
Uwagi: (Kolejność sesji: e-learning teoria do ukończenia przed I sesją, I sesja (Basic&Intermediate) 30-31.10.21, II sesja online (Small Equipments), III sesja (Personal) 15-16.01.2022, IV sesja (Praktyka+Egzamin) 26-27.02.2022)

Zarejestruj się

Termin: 11.12.2021-5.03.2022
Miasto: Szczecin (Open Mind Pilates Studio&School)
Uwagi: (Kolejność sesji: e-learning teoria do ukończenia przed I sesją, I sesja (Basic&Intermediate) 11-12.12.21, II sesja online (Small Equipments), III sesja (Personal) 28-29.01.2022, IV sesja (Praktyka+Egzamin) 4-5.03.2022)

Zarejestruj się

Dla kogo:

Dla instruktorów fitness, jogi, trenerów personalnych, terapeutów innych form pracy z ciałem i osób które chcą zdobyć kwalifikacje Instruktora Pilates od podstaw jak i tych osób, które już wykorzystują Pilates w swojej praktyce.

Zakres tematyczny i cel:

  • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności do prowadzenia grupowych sesji pilates na poziomie fundamentalnym, mix level oraz intermediate.
  • Poznasz zasady wykorzystywania 4 spośród 6 drobnych sprzętów: band, rollery, circles, small ball, disc, body ball, dzięki czemu nie tylko urozmaicisz swoje zajęcia ale przede wszystkim precyzyjnie dobierzesz ćwiczenia podczas sesji grupowych i indywidualnych.
  • Zdobędziesz gruntowne podstawy, dzięki którym przejdziesz do kreatywności i indywidualizacji w zakresie stosowania techniki pilates.
  • Poznasz bezpieczne i efektywne sposobów nauczania ćwiczeń na wszystkich poziomach zaawansowania ze szczególnym zwróceniem uwagi na ocenę postawy i związanymi z jej nieprawidłowościami dysharmoniami mięśniowymi.
  • Zgłębisz zasady pracy indywidualnej z klientem metodą Pilates oraz wybranymi metodami pracy z ciałem w celu uwalniania napięć mięśniowych, uzyskania prawidłowej mobilizacji stawów, stabilizacji kompleksu lędźwiowo miednicznego, uzyskania prawidłowej liniowości ciała i jego funkcjonalności.
  • Będziesz w sposób bezpieczny i kreatywny prowadzić formy prozdrowotne, których celem jest: aktywacja systemu mięśniowo-powięziowego, koncentracja na poprawnym funkcjonowanie kręgosłupa, obręczy barkowej, biodrowej,  kształtowaniu prawidłowych wzorców ruchowych  przy świadomym angażowaniu mięśni środka i właściwym oddechu.

W programie szkolenia:

5 sesji tj. 3 sesje praktyczne – po 2 dni – łącznie 6 dni w tym Egzamin oraz 2 części e-learningowe

1 sesja teoretyczna online – e-learning (najpóźniej na 2 tygodnie przed sesją praktyczną)

2 Sesja praktyczna OM Pilates Matwork Basic & Intermediate – 2 dni

3 Sesja online OM Pilates Small Equipment – e-learning

4 Sesja praktyczna OM Pilates Matwork Personal – 2 dni

5 Sesja praktyczna 1 dzień + Egzamin 1 dzień

 

Uwaga: w razie konieczności każdy moduł można ukończyć w wersji online, jedynie praktyka i egzamin czyli sesja ostatnia odbyć się powinna stacjonarnie.

Wymagania:

Znajomość anatomii i fizjologii potwierdzona ukończeniem: fizjoterapii, AWF, kursu instruktora rekreacji lub ukończenie szkolenia OM ST.

Cena:

Zaliczka rezerwacyjna 200 pln (wliczona w koszt szkolenia)

Przy rejestracji na całe szkolenie OM Pilates Matwork Instructor zniżka 15% – cena specjalna 3100 pln

Przy płatności w dwóch ratach:

1 rata przed 1 sesją e-learningową – 1650 pln

2 rata przed 4 sesją (OM Pilates Personal)- 1545 pln

Ceny zawierają koszty egzaminu.

Osoby prowadzące:

Aneta Figurska, Renata Rakoczy, Katarzyna Twardzik.

Zakończenie:

Certyfikat uczestnictwa a po zdanym egzaminie Dyplom OM Pilates Matwork Instruktor i wpis na listę Dyplomowanych Instruktorów.

Open Mind Pilates Studio&School

+48 667 663 233
biuro@openmindschool.pl


KALENDARZ SZKOLEŃ